Білл Гейтс розкритикував бездротовий інтернет за допомогою літаючих куль від Google — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Білл Гейтс розкритикував бездротовий інтернет за допомогою літаючих куль від Google

Фондовий ринок
1175
Найбагатша людина планети і засновник Microsoft Білл Гейтс в інтерв’ю виданню Business Week розкритикував ініціативу Google з надання бездротового інтернет-доступу за допомогою літаючих куль жителям країн третього світу.
На думку Гейтса, в багато чому “інтернет на літаючих кулях” – це піар-акція, спрямована на просування власного бренду Google.
“Коли ви вмираєте від малярії, я думаю, що ви подивитеся на ці літаючі кулі і зрозумієте, що вони ніяк не допоможуть вам вижити. Коли діти вмирають від розладу шлунка, то жоден сайт їм не допоможе позбутися хвороби”, – говорить Гейтс.
За його словами, проблеми, з якими стикаються країни Африки та південної Азії здебільшого стосуються охорони здоров’я і носять більш фундаментальний характер, ніж плани Google з надання доступу в мережу. Він також зазначив, що більшості жителів країн Африки потрібен не безкоштовний Gmail і Youtube з освітніми відео, а зайва порція їжі або партія вакцин.
“Google говорить, що вони планують зробити дуже багато, але поки вони лише найняли PR-фахівців і домоглися відмінної публічності у висвітленні своїх акцій. Інтерес суспільства до цього незабаром згасне і Google згорне діяльність. Google – це актори, які роблять те, що потрібно їм і не роблять нічого, щоб реально боротися з бідністю”, – вважає Гейтс.
“Звичайно, я залишаюся твердим прихильником принципів цифрової революції, і я вважаю, що інтернет-підключення для шкіл, лікарень – це вкрай важливо, проте коли ми говоримо про країни з низькими доходами, тут є маса більш насущних проблем і якщо ви хочете допомогти, то займіться краще боротьбою з малярією”, – каже засновник найпопулярнішої ОС для комп’ютерів.
Корреспондент.biz раніше писав, що інтернет-компанія Google запускає новий оригінальний проект, спрямований на забезпечення віддалених регіонів планети доступом в інтернет.
Компанія пропонує запустити в стратосферу нашої планети газові кулі, оснащені спрямованими антенами, що пропонують бездротовий доступ. У Google повідомили, що даний проект – це частина ініціатив компанії, спрямованих на забезпечення доступом в інтернет більшого числа жителів нашої планети.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас