Кібер-окуляри Google буде виробляти Motorola — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кібер-окуляри Google буде виробляти Motorola

Технології&Авто
504
Компанія Motorola, куплена в 2012 році Google, може почати виробництво не тільки телефонів спільної розробки, але і окулярів Google Glass наступних поколінь. Про це розповів глава Motorola Денніс Вудсайд.
Нові модифікації окулярів можуть вироблятися на базі компанії Motorola, проте поки неясно, наскільки повним буде технологічний цикл. Раніше, 22 липня 2013 року, стало відомо, що Google придбала частку у фірмі Himax, яка випускає дисплеї для окулярів Google Glass, а в новому повідомленні мова не йде про виробництво з нуля всіх комплектуючих.
Видання підкреслює, що до початку 2013 року частка Motorola на ринку смартфонів знизилася до одного відсотка проти 3,8 відсотків в кінці 2011 року. Це призвело до падіння прибутку попри скорочення співробітників, і зараз компанія намагається знайти нові ніші.
Крім того, деякі джерела у галузі вказують на проблеми, не тільки фінансові. Відділ розробки додатків на Android в Google нібито посварився з розробниками Motorola, що позначилося на їх взаємодії при роботі над першим великим спільним проектом, Moto X. Глава компанії, втім, відкинув цю інформацію, так само як і чутки про персональне неприйняття політики Motorola колишнім керівником відділу розробки Android в Google Енді Рубіним. На думку оглядачів іншого видання, Tech Radar, перехід на виробництво нового гаджета може виправити стан справ в компанії, яка була придбана Google не так заради промислових потужностей, скільки заради великого числа патентів.
Окуляри Google Glass являють собою комп’ютер, що носять, який вбудований в оправу окулярів з вмонтованим в одну з лінз прозорим дисплеєм. Вбудовані датчики, камера і мікрофон дозволяють управляти пристроєм або голосом, або за допомогою невеликого тачпада на дужці, а зв’язок зі світом комп’ютер підтримує не безпосередньо, а через смартфон. Поки що гаджет був випущений тільки обмеженою серією для розробників, однак його нові можливості змусили зреагувати в тому числі британське міністерство транспорту: чиновники визнали окуляри загрозою для безпеки руху. А ще раніше самі розробники обмежили можливості користувачів оснащувати Google glass системами розпізнавання осіб і заборонили програмістам розробляти для пристрою порнографічні додатки.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас