Ціни на нерухомість США показали найшвидший ріст з 2005 року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на нерухомість США показали найшвидший ріст з 2005 року

Нерухомість
461
Ціни на нерухомість у США продовжують зростати. Згідно зі звітом Національної асоціації ріелторів квадратний метр подорожчав у 87% міст країни. Зростанню цін сприяють поліпшення стану економіки і скорочення безробіття.
Ріелтори також відзначають скорочення пропозиції на ринку. У порівнянні з минулим роком доступних для покупки об’єктів стало майже на 10% менше.
Ціни тим часом злетіли на 12%, показавши найшвидший ріст з кінця 2005 р. Відзначимо, що поточна тенденція може бути зламана. Останнім часом на ринку облігацій США спостерігається істотне зростання доходностей, що безпосередньо впливає на ставки по іпотечних кредитах. Зростання відсотків за кредитами ніколи не приваблювало покупців.
Найсильніше зростання зафіксовано в Сакраменто і Атланті, де зростання склало майже 40%. Непогане зростання зафіксовано також у Форт-Майерс, Ріно і Лас-Вегасі: на 36%, 33% і 31% відповідно.
У четвер Асоціація іпотечних банків опублікувала доповідь, в якій говориться, що частка сильно прострочених кредитів, тобто тих, у яких прострочення становить більше 90 днів, впала до мінімальних позначок за 5 років.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас