Fitch підтвердило рейтинг Німеччини на рівні ААА — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Fitch підтвердило рейтинг Німеччини на рівні ААА

Світ
116
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту Німеччини на максимальному рівні ААА, прогноз “стабільний”.
Експерти Fitch відзначають, що підтвердження рейтингу відображає довгострокову стабільність німецької економіки, а також той факт, що уряд Німеччини більш ніж досяг успіху в низці ключових бюджетних показників.
У заяві агентства наголошується, що відношення держборгу до ВВП країни вже досягло своєї максимальної позначки і буде знижуватися.
“У Німеччини є все для зниження держборгу. Економіка країни росте, бюджетна позиція залишається досить сприятливою, і номінальні процентні ставки є низькими. Більше того, незважаючи на те, що показник держборгу, що склав 81,9% ВВП в 2012 р., є підвищеним в порівнянні з медіанним рівнем в 49% для категорії AAA, він залишається в діапазоні, відповідному цій рейтинговій категорії”, – йдеться в повідомленні агентства.
Також, експерти агентства зазначили, що позитивним для рейтингу Німеччини фактором є скорочення ризиків, пов’язаних з кризою в єврозоні.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас