Nvidia розробляє власний планшет на Android — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Nvidia розробляє власний планшет на Android

Технології&Авто
348
Nvidia, відомий виробник чіпів для графічних прискорювачів і мобільних пристроїв, готує власний планшет на Android. На це компанію підштовхнув низький попит з боку виробників пристроїв на її нові процесори лінійки Tegra 4.
Nvidia відчуває труднощі з продажем чіпів Tegra 4 через зростання конкуренції з боку Qualcomm. По всій видимості, ця ситуація призвела до того, що фірма зважилася налагодити випуск власної лінійки гаджетів.
Журналістам вдалося відшукати доказ цієї теорії, проаналізувавши сторінку з результатами бенчмарків GFXBench. Там виявилася згадка пристрою під назвою Nvidia Tegra Note Premium, який працював під час тестування на Android версії 4.2.2 Jelly Bean.
Пристрій оснащений чотирьохядерною системою-на-чіпі Tegra 4 з частотою ядер 1,8 гігагерца і має екран з роздільною здатністю 1280 на 800 пікселів. Зазвичай такий дисплей встановлюють в планшети (причому, на сьогоднішній день, вже далеко не в найдорожчі і просунуті). Тим не менше, залишається ймовірність, що Tegra Note Premium буде “планшетофоном” або смартфоном.
Випуск власного планшета може виявитися ризикованим кроком для компанії. Можливо, правда, мова не йде про випуск пристрою саме під брендом Nvidia. У минулому році компанія розробила референсний дизайн планшетника на чіпі Tegra 3. На виробничих потужностях партнерів був налагоджений випуск таких пристроїв, які потім продавалися азійським виробникам гаджетів другого ешелону, які “клеїли” на планшетники свої логотипи.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас