Швейцарський франк перестане бути "тихою гаванню" - прогноз найбільшого французького банку


Швейцарський франк перестане бути "тихою гаванню" - прогноз найбільшого французького банку

Згідно з новим прогнозам аналітиків французького банку Societe Generale, швейцарський франк, який завжди вважався валютою-притулком для інвесторів, незабаром може перестати бути “тихою гаванню”.

Зокрема, експерти пророкують зниження франка до євро на 10% вже до середини наступного року. Цільовий рівень в парі EUR/CHF знаходиться на рівні 1,35, при тому, що зараз торгівля ведеться поблизу рівня 1,24.

У дослідженні банку йдеться, що основною причиною втечі капіталу з єврозони до Швейцарії була наявність системних ризиків у валютному блоці, але зараз ці ризики йдуть. З часом ситуація буде поліпшуватися, і інвестори будуть повертати свій капітал назад в Європу, де будуть представлятися більш цікаві ідеї для інвестицій.

Будь-які позитивні зрушення європейських лідерів, будь то створення банківського союзу або інші стимулюючі заходи, будуть негативно впливати на курс швейцарського франка.

Останні економічні дані, включаючи індекс PMI єврозони, який виріс у липні майже до дворічного максимуму, можуть означати поворотний момент в долі зони євро. До того ж відновлення економіки США і зростання ставок у всьому світі будуть сприяти відтоку капіталу з валют-притулків у більш дохідні активи.

Як повідомлялося, в 2012 році Швейцарія стала лідером за темпами і обсягами валютного регулювання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua