Зачистка від нелегалів: у Москві на ринку затримали ще більше тисячі людей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зачистка від нелегалів: у Москві на ринку затримали ще більше тисячі людей

Світ
1123
На московському ринку «Садовод» в ході рейду поліції затримали понад тисячу осіб, повідомляється з посиланням на прес-службу столичного управління МВС. Затримані доставлені у відділи поліції (які саме, не уточнюється) для перевірки. У поліції операцію по затриманню торговців, в якій задіяні близько 400 співробітників, називають «оперативно-профілактичними заходами».
На ринок «Садівник» після закриття Черкізовського ринку переїхали багато торговців, повідомляли ЗМІ. На «Садовод» рейди проводилися і раніше. У жовтні 2011 року повідомлялося, що при облаві на «Садовод» затримали 370 осіб.
Масові рейди на московських ринках в 2013 році почалися після 27 липня, коли на Матвіївському ринку в результаті нападу місцевого торговця постраждав старший лейтенант поліції Антон Кудряшов. «Випадок на Матвіївському ринку, де поліцейського побили, сам по собі, звичайно, став каталізатором більш жорстких дій з боку поліції. Це цілком нормально, – заявив в інтерв’ю “Ведомостям” в.о. мера Москви Сергій Собянін. – Як кажуть, це остання крапля, яка переповнює чашу терпіння правоохоронних органів, і вони починають діяти більш жорстко».
У результаті масових рейдів були затримані кілька тисяч людей, більшість з яких, втім, після перевірки документів відпустили. Півтори тисячі людей покарали за порушення міграційного законодавства. Кілька сотень нелегальних мігрантів були поміщені під варту. МНС за завданням московського управління поліції розбило в Гольяново табір для нелегалів, де зараз знаходиться близько 400 осіб, в основному, вихідці з В’єтнаму.
До 2015 року московська влада планує закрити більшість московських ринків, залишивши близько 10 штук.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас