376
Черги за закордонними паспортами ліквідують до Дня Незалежності, - міграційна служба
— Казна та Політика
Новоутворена в липні черга на видачу закордонних паспортів орієнтовно буде повністю ліквідована до 24 серпня, повідомляє прес-служба Державної міграційної служби у вівторок.
За їх інформацією, поточні черги для подачі заяв на оформлення закордонних паспортів, а також на отримання документів в органах Держміграційної служби практично відсутні.
Державне підприємство “Державний центр персоналізації документів”, яке оформляє закордонні паспорти, працює в цілодобовому режимі і персоналізує всі бланки, що надходять з ДП “Поліграфкомбінат “Україна”.
Станом на 6 серпня в територіальні підрозділи щоденно надається в середньому близько 8 тисяч паспортів, що більш ніж удвічі перевищує кількість поданих заяв. В даний час до територіальних органів Державної міграційної служби України доставлені майже 100 тисяч закордонних паспортів, виготовлених із застосуванням бланків ДП “Поліграфкомбінат “Україна”.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
У Нацбанку розповіли, що відбувалося на фінансовому ринку у вересні
НБУ прокоментував ситуацію щодо рівня інфляції у вересні
Україна експортувала 150 мільйонів тонн вантажів з моменту зняття блокади рф з портів
У Дії з’явилася нова військова облігація
Чи оподатковуються аліменти військовим збором — відповідь ДПС
Чи планує Україна залучати мігрантів з Кавказу, Азії для роботи