Імпортне паливо в більшості випадків є якісним - Держспоживінспекція — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Імпортне паливо в більшості випадків є якісним - Держспоживінспекція

Енергетика
449
Паливо, що імпортується в Україну, в більшості випадків є якісним. Про це повідомив в.о. начальника управління ринкового нагляду Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Микола Дмитрієв на прес-конференції у вівторок.
“Загальна картина, яка в рамках перевірок вимальовується, свідчить про те, що те паливо, яке імпортується, в більшості своїй якісне”, – сказав М.Дмитрієв.
За його словами, втрата якості палива в основному відбувається, коли на АЗС потрапляє паливо, вироблене на неофіційно діючих нафтопереробних міні-заводах.
“Втрата якості палива відбувається, коли неофіційно діючі нафтопереробні мінізаводи постачають свою продукцію на ті чи інші заправки. Це паливо змішується з імпортним паливом і в підсумку виходить продукт незрозумілої якості”, – повідомив чиновник.
Як повідомляло агентство, у рамках закону про захист прав споживачів протягом 2012 року і за перше півріччя 2013 Держспоживінспекція України перевірила більше 1,5 млн літрів нафтопродуктів, а в рамках закону про ринковий нагляд – близько 900 тонн палива.
За інформацією інспекції, невідповідність якості палива виявляється на дрібних, небрендових заправках в 25-30% випадків.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас