Збанкрутілий Детройт найняв аукціонний будинок Christie's для оцінки міських активів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Збанкрутілий Детройт найняв аукціонний будинок Christie's для оцінки міських активів

Світ
345
Влада Детройта найняла аукціонний будинок Christie’s для оцінки вартості творів мистецтва з колекції міського Інституту мистецтв. Christie’s, крім оцінки, також повинен знайти оптимальні шляхи використання наявних творів мистецтва, не продаючи їх.
Серед можливих варіантів називають лізинг та виставляння частини колекції на міжнародних виставках. У той же час влада Детройта запевняє, що продавати предмети мистецтва ніколи не планувалося і не планується зараз.
Зібрання музею, за попередніми оцінками, коштує близько 2 млрд дол, а перлинами колекції вважаються автопортрет Ван Гога 1887 і фреска мексиканського художника Дієго Рівери.
Крім музейної експозиції, Детройт найме сторонніх експертів для оцінки іншого свого майна, включаючи паркувальні місця для автомобілів.
Нагадаємо, в липні Детройт подав заяву про банкрутство, борг міста перед кредиторами становить близько 18 млрд дол. Згідно з процедурою, місто має провести повну оцінку всіх своїх активів. Також повідомлялося, що дефіцит міського бюджету Детройта становить 380 млн дол.
Детройт вважається центром американської автомобільної індустрії. У самому місті і його околицях розташовані штаб-квартири “великої трійки” – концернів GM, Ford і Chrysler. З 1950 р. населення міста скоротилося з 1,7 млн ​​до 700 тис. чол. Серйозний занепад Детройта почався в 1970-1980 рр.. у зв’язку з кризою американської автомобільної промисловості.
Напередодні повідомлялося, що влада Детройта має намір представити план реструктуризації заборгованості до кінця 2013 р. Раніше суддя Стівен Роудс у справі про банкрутство міста висунув крайній термін подачі плану про реструктуризацію до 1 березня 2014.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас