Чим запам'ятався понеділок: допомога з безробіття закінчилася, іномарки подорожчають на 5-30 тис грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався понеділок: допомога з безробіття закінчилася, іномарки подорожчають на 5-30 тис грн

1716
Українцям перестали платити допомогу з безробіття
У держави не вистачає грошей на допомогу для безробітних українців. Центр зайнятості влаштовує людей на тимчасову роботу, за яку мав би сплачувати їм зарплату. Однак люди скаржаться, що грошей не бачили вже три місяці. “Витрати центру зайнятості не є соціально захищеними видатками. Насамперед виплачуються захищені видатки”, – пояснили в казначейській службі. По-простому, це означає, що перш за все гроші виділяють на зарплати. На виплати та дотації фінансів поки не вистачає.
P.S. Наші читачі підтверджують в коментарях – ситуація з виплатою допомог дійсно кепська – їх серйозно затримують. А все, напевно тому, що “економіка України розвивається, середня ЗП зростає, гривня стабільна і врожай в країні небувалий”.
Щедрий урожай – погана прикмета для продавців
Продавці незадоволені, тому що якщо в минулому році продавали персики на кримських ринках по 15 гривень за кілограм, то в цьому – тільки по п’ять. Цього року в Криму урожай персиків очікується в 8 разів більше, ніж минулого. У садах дерева гнуться від плодів, а на базарах ціни повзуть вниз через обсяг пропозиції. На кримських ринках персики перепродують приватні підприємці – ціна 4-10 гривень.
P.S. Ось як, скажіть, назвати країну в якій якщо маленький урожай – це погано, і якщо великий – теж погано? Аналогічна ситуація і з зерном. Але винні не прості трудівники, а винна влада, яка палець об палець не вдарила для того, щоб створити механізм регулювання цін, і допомогти організувати для них прибутковий експорт.
Іномарки подорожчають на 5-30 тис грн
Оператори автомобільного ринку України прогнозують зростання цін на автомобілі, скорочення імпорту і, як наслідок, можливий дефіцит деяких моделей вже з 1 вересня – у зв’язку з введенням утилізаційного збору. “Прийняті закони торкнуться всіх сегментів автомобільного ринку, всіх брендів, всіх моделей. Суми утилізаційного податку складуть для нових легкових автомобілів (залежно від об’єму двигуна) – від 4730 до 30250 грн, а для нових комерційних, вантажних автомобілів і автобусів (залежно від повної маси) – від 8 800 до 14 740 грн.”, – йдеться в повідомленні оператора автомобільного ринку – групи “АІС”, яка є ексклюзивним імпортером авто корейської марки SsangYong (Корея) і корейської Geely.
P.S. З приводу утилізаційного збору було вже скільки сказано і написано, що додати нічого – залишилося тільки чекати, коли ж його відмінять.
Казахстан і Молдова дали добро Roshen
Казахстанські санепідеміологи не виявили бензапірен у продукції української кондитерської компанії Roshen. Про це повідомив на брифінгу в службі центральних комунікацій при Президентові головний санітарний лікар Казахстану Жандарбек Бекшін. Слідом за ним і Молдова визнала безпечною продукцію Roshen – про це повідомив міністр сільського господарства країни Василь Букмаков. Він заявив, що перевірка виробів компанії Roshen показала її повну відповідність стандартам якості країни.
P.S. От добре б тепер і з товариша Онищенко спитати за його гучні заяви про “отруту в українських цукерках”. І з тих, хто дав йому таку команду. А менеджменту Roshen можна тільки сказати “браво, молодці, відмінно відбили замовну інформатаку”. АБСОЛЮТНО БЕЗ ДОПОМОГИ наших дорогих чиновників.
Автомобілі, які найбільше викрадають у Києві
Автомобілями, які найбільше викрадаються в Києві, є російські ВАЗи: за 7 місяців поточного року було викрадено 93 машини даної марки , а за липень – 17, повідомили в УДАІ Києва. У відомстві повідомили, що друге місце за кількістю викрадень зайняли автомобілі марки Toyota – всього за 7 місяців було викрадено 24 автомобілі (у липні – 4), третє – Lexus, зафіксовано 19 випадків (у липні – 5). Четверте місце займають автомобілі марки Daewoo, 18 угонів (у липні – 3).
P.S. Виходячи з такої статистики, висновок може бути лише один – злодії крадуть усе – незважаючи на вартість, тому будьте пильні, шановні автовласники!
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас