Німецьким їдальням запропонували відмовитися від м'яса на 1 день — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Німецьким їдальням запропонували відмовитися від м'яса на 1 день

Світ
370
Партія «Зелені» у Німеччині запропонувала організовувати раз на тиждень день вегетаріанства, пише газета Bild. Ініціатива буде поширюватися на їдальні в державних установах. Політики вважають, що необхідно виділити один день, коли там не подаватимуть м’ясо та м’ясні соуси.
Мета, яку таким чином хоче добитися партія «Зелені», полягає в зниженні споживання м’яса в Німеччині. Лідер фракції «Зелених» Рената Кюнаст пояснила, що введення вегетаріанського дня допоможе зрозуміти, як можна харчуватися без м’яса і ковбаси.
Крім цього, зниження споживання м’яса, як стверджує Кюнаст, корисне для екології та призведе до поліпшення якості скотарства. Політик також додала, що після вегетаріанського дня печеня буде здаватися смачнішою.
Пропозицію «Зелених» підтримали екологічні спілки. Зокрема, ініціативу підтримав голова об’єднання на захист екології BUND Губерт Вайгер. За даними BUND, кожен німець у середньому з’їдає 89 кілограм м’яса на рік. При цьому 85 відсотків жителів країни їдять м’ясо і ковбасу майже щодня.
Ініціатива «Зелених» була озвучена як частина передвиборчої програми. Парламентські вибори відбудуться у Німеччині у вересні 2013 року. Тим часом у деяких містах Німеччини правило «дня без м’яса» вже діє. Так, раз на тиждень їдальні в державних органах, школах і дитячих садах Бремена готують тільки вегетаріанську їжу.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас