50% вірусів для Android пишеться в Росії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

50% вірусів для Android пишеться в Росії

Технології&Авто
380
Росія лідирує по розробках вірусних схем та програм для мобільної операційної системи Android, вважають фахівці компанії Lockout Mobile Security, яка займається розробкою антивірусного софту.
На конференції Black Hat, що проходить в США, присвяченій комп’ютерній безпеці, представники Lockout виступили з доповіддю, в якій повідомлялося, що саме в Росії базуються організатори багатьох вірусних атак, які обрушувалися останнім часом на власників гаджетів, обладнаних операційкою Android.
У Lockout говорять, що виявлена ​​ними операція отримала назву Dragon Lady за аналогією з американськими розвідувальними літаками часів 70-х рр.. “Наш аналіз показав, що торгівля мобільними “шкідниками” в Росії – це прибутковий і організований бізнес, – кажуть у Lockout. – Тут з’являються численні команди-стартапи, що спеціалізуються на подібній діяльності”.
Райен Сміт, представник Lockout, заявив, що згідно з їхніми дослідженнями половина вірусів, створених у першій половині цього року, корінням йде в Росію і країни СНД.
За даними компанії, саме на російській території знаходяться основні “мозкові центри”, які займаються створенням особливо витончених мобільних “шкідників”. Крім того, подібні тіньові товариства часто проводять кампанії по найму працівників для поширення або модифікації кодів, а також для організації Twitter-або email-атак.
Отриманий від вірусних атак прибуток ділиться між стільниковими операторами, організаторами кампаній і посередниками. За оцінками Lockout, велика частина операторів мобільних шкідливих кампаній в Росії заробляють від $ 700 до $ 12 тис. на місяць.
Згідно з підрахунками Lockout зараз в Росії діє понад 1 тис. груп з написання “шкідників”, і їх щомісячний дохід у сумі складає більше $ 1 млн на рік.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас