Тотальна економія дісталася і до флоту США: він скоротить число авіаносців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тотальна економія дісталася і до флоту США: він скоротить число авіаносців

Світ
615
Секретар міністерства оборони США заявив про прийдешнє скорочення збройних сил. Замість 11 авіаносців в строю залишаться 8 або 9, скороченню піддасться корпус морської піхоти і близько 10 тисяч осіб будуть звільнені з ВМС США.
Повідомляється про те, що остаточне рішення поки не прийнято, але давно озвучені наміри міністерства оборони провести масштабні скорочення отримали нове підтвердження. У чергу під скорочення потрапляє один крейсер, три або чотири есмінці, а також близько семи ескадрилій ВПС. Організаційна структура військово-повітряних сил у США припускає, що одна ескадрилья складається приблизно з 20 літаків, а три ескадрильї об’єднуються в більш велике крило. Загалом у ВПС налічується більше 50 крил тільки в активних частинах, тому ці скорочення не настільки великі, як плановане зменшення числа авіаносців.
Скорочення авіації (як ВВС, так і ВМС США) пов’язане зі зменшенням кількості авіаносців. Передбачається здійснити скорочення за рахунок списання застарілих вертольотів SH-60 і винищувачів F/A-18. З авіаносців, можливо, позбудуться «Джорджа Вашингтона» (у нього в 2015 році вичерпається запас ядерного палива), «Джона К. Стенніса» і «Гаррі Трумена». Всі три кораблі не є найстарішими представниками авіаносців типу «Німітц» (вони введені до складу флоту в 1990-ті роки), однак попередні авіаносці цього типу пройшли модернізацію при заміні ядерного палива.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас