Чим запам'яталася п'ятниця: обмінники продають паспортні дані, квитки на Hyundai подорожчають на 20%, лихі 90-ті повернулися — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'яталася п'ятниця: обмінники продають паспортні дані, квитки на Hyundai подорожчають на 20%, лихі 90-ті повернулися

2369
Обмінники хочуть ліквідувати через продаж паспортних даних
Українська банківська система повністю задовольняє потреби в валютообмінних операціях. Таку думку висловив генеральний директор Бюро економічних і соціальних технологій Валерій Гладкий. “Остання інформація про те, що обмінні пункти навмисно допустили витік паспортних даних киян, викликана тим, що ці кіоски по суті, нікому не підконтрольні. А в першу чергу Національному банку. Я ніде в світі не бачив, щоб на кожному розі стояли подібні пункти”, – зазначив він.
P.S. Минулого тижня була новина про масовий продаж паспортних даних через інтернет за дуже низькою ціною. Доказів, що їх “зливають” обмінки, а не недобросовісні співробітники самих банків – не було. А значить, гучні висновки робити рано.
Діряві БТРи – ознака України
Сінгапурське судно SE PACIFICA з вантажем української бронетехніки для іракської армії вже три місяці стоїть в нейтральних водах у Перській затоці через небажання офіційного Багдада приймати замовлення. Про це говорять джерела в одеській компанії – представникові судновласника.
За даними джерела, 42 одиниці техніки, які SE PACIFICA (прапор Сінгапуру, власник – White Whale Shipping) доставив в Умм-Каср цієї весни, виявилися бракованими, з тріщинами в корпусі. Іракці відмовилися вивантажувати їх на берег, і тепер судно стоїть на якорі в нейтральних водах – на приблизно рівній відстані від Кувейту, Ірану та Іраку, – чекаючи вирішення питання.
P.S. Хто ж після таких скандалів захоче купувати українську зброю? Тільки наскрізь корумповані африканські країни, чиї чиновники просто відмивають гроші…
У 5 українських вишів не надійшло жодної заяви абітурієнтів
У 5 українських вищих навчальних закладів не надійшло жодної заяви на вступ від абітурієнтів, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки. Як наголошується в повідомленні, абітурієнти не удостоїли увагою ТОВ “Поліцейська фінансово-правова академія”, приватний вуз “Міжрегіональна академія бізнесу та права ім. Н. Кручініної”, Південнослов’янський інститут вищого навчального закладу “Київський славістичний університет”, коледж “Слов’янсько-грецький колегіум”(Київський славістичний університет), Севастопольський економіко-правовий коледж приватного ВНЗ “Кримський інститут економіки та господарського права”.
P.S. От скажіть – і кому потрібна така вища освіта? Напевно тільки тим, хто в міністерстві давав ліцензії на появу цих вишів.
Квитки на потяги Hyundai можуть подорожчати на 20%
Український уряд може відмовитися від дотування проїзду в швидкісних поїздах Hyundai, куплених напередодні Євро-2012.
Для пасажирів це майже напевно означатиме автоматичне підвищення цін на квитки. Про це говорить і віце-прем’єр Олександр Вілкул, який курирує транспортну галузь, та ідейний натхненник покупок Hyundai Борис Колесніков, колишній міністром транспорту в попередньому складі українського Кабміну. За оцінкою Колеснікова, проїзд подорожчає на 20%.
P.S. Залишилось ще трошки – і ціни на славні Хюндаї зрівняються з цінами на недешеві авіаквитки. Хто тоді буде ними користуватися? Ідейний натхненник?
Лихі 90-ті повернулися
Генеральний директор компанії “Омега-автопоставка” Ярослав Бисага убитий в Харкові, повідомило джерело в правоохоронних органах.
За інформацією співрозмовника агентства, вбивство сталося вночі, 1 серпня. Разом з тим на офіційному сайті компанії “Омега-автопоставка” повідомляється про трагічну загибель гендиректора. “1 серпня 2013 на 43 році життя трагічно загинув генеральний директор компанії “Омега-Автопоставка” Ярослав Васильович Бисага”, – йдеться в повідомленні. У 2012 році це ТОВ збільшило чистий прибуток на 27,8% до 2011 року – до 39,85 млн грн, чистий дохід зріс на 11,8% – до 2 млрд 636,5 млн грн.
P.S. Вбивства мерів у Криму, вбивства директорів у Харкові… Здається, лихі 90-ті вже повернулися.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас