Південна Корея буде добувати ресурси з дна Тихого океану потужними роботами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Південна Корея буде добувати ресурси з дна Тихого океану потужними роботами

Світ
2799
У Південній Кореї успішно завершилися випробування робота MineRo, розробленого місцевими фахівцями для глибоководного видобутку корисних копалин. В процесі випробувань на маневреність, що проводилися неподалік від південно-східного узбережжя країни, перший подібний південнокорейський апарат занурився на глибину близько 1,3 кілометра, повідомило в четвер міністерство морських справ і рибальства РК.
Цей успіх дає Сеулу можливість вже найближчим часом приступити до освоєння підводних родовищ на дні Тихого океану вартістю в мільярди доларів. Так, до 2015 року в РК планують завершити розробку технологій комерційного видобутку з дна моря марганцевих руд.
Крім того, ці технології будуть також включати способи вилучення з добутих матеріалів стратегічно важливих металів.
Освоювати підводні родовища Південна Корея буде на ділянці, відомій як структурна зона Кларіон-Кліппертон. Її площа – 75 тисяч квадратних метрів, і РК має ексклюзивні права на її освоєння.
Дана зона розташована приблизно в 2 тисячах кілометрів на південний схід від Гавайських островів у Тихому океані. Раніше проведені дослідження показали наявність в цій зоні запасів марганцевої руди на 560 мільйонів тонн, що еквівалентно сумі в 370 мільярдів доларів.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас