Торік IT-сектор в Україні зріс на майже 50% - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Торік IT-сектор в Україні зріс на майже 50% - експерт

Технології&Авто
536
Торік IT-сектор України показав 49,5% зростання. Про це під час круглого столу “Промислова політика України: перспективи імпортозаміщення та розвитку експортного потенціалу” сказав перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Прохоров.
“Промислова політика України повинна бути націлена на IT-технології, адже за минулий рік IT-сектор – це єдиний сектор, який минулого року дав 49,5% зростання. Достатньо подивитися на досвід інших країн, які також роблять ставку на IT-сектор. Наприклад за 10 років Індія збільшила експорт IT-продукції з 12 млн до 100,80 млн дол на рік”, – сказав С.Прохоров.
За словами експерта, також перспективні альтернативні технології, біотехнології, тобто ті сектори, які принципово змінюють стан ситуації у промисловості.
Нагадаємо, минулого року експорт послуг сфери вітчизняних інформаційних технологій склав близько 800 млн доларів.
“Експорт комп’ютерних послуг склав близько 800 млн доларів, і тут відзначено позитивне сальдо, тобто перевищення експорту над імпортом на суму 497,7 млн грн. Продаж товарів через Інтернет за рік збільшився більш ніж в 2 рази”, – сказав голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас