Глава ЄЦБ: очікування зростання ставок нічим не обгрунтоване — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Глава ЄЦБ: очікування зростання ставок нічим не обгрунтоване

Світ
162
Європейський центральний банк буде втримувати ставки біля мінімальних значень протягом тривалого періоду часу. Про це в черговий раз заявив глава регулятора Маріо Драгі в ході прес-конференції за підсумками минулого засідання.
Глава регулятора також заявив, що очікування зростання ставок незабаром нічим не обгрунтовані.
При цьому він зазначив, що економіка єврозони стабілізується і повернеться до зростання вже в другій половині поточного року. Проте на даному етапі знижувальні ризики для економіки єврозони зберігаються.
“Індикатори довіри до економіки вказують на подальше поліпшення ситуації, що підтверджує колишні оцінки ЄЦБ”, – заявив Драгі.
На його погляд, у найближчі місяці рівень інфляції може різко знизитися. Це пов’язано з важким станом ринку праці регіону, а також ослабленняv економіки в цілому.
У той же час, згідно з прогнозами ЄЦБ, поступове поліпшення ситуації у світовій економіці позитивно позначиться на експорті єврозони. Раніше рада керівників ЄЦБ ухвалила рішення зберегти ключову процентну ставку на рекордно низькому рівні. Ставка за депозитами також була збережена на нульовому рівні. Подібне рішення не стало для експертів несподіванкою, більшість чекало збереження ставок на поточних рівнях.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас