Україна налаштувала проти себе СОТ - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна налаштувала проти себе СОТ - експерт

Світ
991
Україні не варто очікувати підтримки Світової організації торгівлі в конфлікті про заборону на ввезення української кондитерської продукції в Російській Федерації, оскільки своїми діями вона сама налаштувала проти себе цю організацію. Таку думку сьогодні на прес-конференції висловив генеральний директор Бюро економічних і соціальних технологій Валерій Гладкий.
“Україна сама оголилася перед подібними атаками”, – сказав він, маючи на увазі заборону РФ на ввезення продукції української фабрики “Roshen”.
“Кажуть, що Україна може звернутися до СОТ за підтримкою, але не так давно вона сама налаштувала проти себе СОТ. Перерахую основне: утилізаційний збір на автомобілі, спецмита на імпорт автомобілів і спроба переглянути 371 позицію з імпорту”, – пояснив експерт.
Він нагадав, що не так давно були зустрічні претензії до України.
“Першими виступили турки – мито на наші горіхи. За ними можуть підтягнутися й інші більш серйозні гравці – ЄС, Японія, Корея, які не будуть дуже наполегливо відстоювати і підтримувати Україну і в суперечках з Росією”, – додав експерт.
Як повідомляв УНН, Росспоживнагляд ввів заборону на постачання до Росії продукції української кондитерської компанії Roshen.
Заборона введена зокрема через те, що в молочному шоколаді “Рошен” було виявлено бензопірен.
Як повідомлялося раніше, російська санітарна служба продовжує працювати над проблемою якості української кондитерської продукції, що надходить на ринок РФ. Про це журналістам повідомив глава Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко.
“Ми над цим працюємо. Як я вже тоді сказав, говорилося про якість”, – сказав він.
Нагадаємо, 11 липня Онищенко зазначив, що останнім часом “все більшу тривогу у служби викликає якість кондитерських виробів, що надходять з України. У першу чергу, питання викликає продукція (компанії) “Рошен”.
У Кондитерській Корпорації ROSHEN поки не коментують інформацію про те, що Росспоживнагляд заборонив постачання до Росії їх кондитерської продукції.
Пізніше глава Росспоживнагляду, головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко запевнив, що в забороні його відомством українських цукерок фірми Roshen немає політичної складової.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас