Чим запам'яталася середа: нова криза в ЄС, ще один ляпас від РФ, афера екс-заступника голови Держрезерву в Ліберії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'яталася середа: нова криза в ЄС, ще один ляпас від РФ, афера екс-заступника голови Держрезерву в Ліберії

1212
Багатомільйонна афера екс-заступника голови Держрезерву в Ліберії
Колишній заступник голови Держрезерву України Віктор Бречко разом із двома колишніми офіцерами українського миротворчого вертолітного батальйону Костянтином Соколовським і Олександром Сибірцевим розшукується прокуратурою Ліберії за шахрайство, підробку документів та розкрадання майна в особливо великих розмірах. Як з’ясувалося, українці “кинули” компанію з голландським капіталом West African Synergies Liberia (WAS Liberia; займається розвідкою золотих родовищ) на мільйони доларів. За словами нового директора WAS Liberia Святослава Стороженко, протизаконна діяльність Бречко була розкрита в травні 2013 року, коли екс- керівник підприємства залишив свою посаду без узгодження з інвесторами.
P.S. Ось так славно працюють українські чиновники на імідж України за кордоном. І хто після такого захоче взяти українця на нормальну роботу?
Новий удар – РФ перевірить всю українську борошняну кондитерську продукцію
Росспоживнагляд проведе перевірку якості борошняної кондитерської продукції, виробленої в Україні, заявив журналістам головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко. “Коли ми займалися українським сиром, однією з умов було те, що коли вони не створять систему контролю якості продукції, то ми періодично на якихось сегментах товарообігу будемо до цього повертатися. Як тільки тема сиру пішла убік, тут же вони забули про цю тему, і сьогодні кондитерська продукція. Зараз ми взялися перевіряти борошняну кондитерську продукцію України. Що там буде – я сказати не можу”, – зазначив Онищенко.
P.S. Ось вам і “немає ніякої торгової війни з РФ”, у чому клятвено запевняв нас позавчора Арбузов, який заміщає Азарова. Погано, дуже погано працює Кабмін. Втім, після численних продуктових скандалів це твердження давно стало аксіомою.
Українців зобов’яжуть купувати страховку при в’їзді до Росії
Депутати Держдуми Росії вирішили змінити порядок в’їзду іноземців до Росії і зобов’язати при перетині кордону купувати медичний страховий поліс. За словами автора ініціативи депутата Держдуми від Єдиної Росії Олексія Журавльова – це робиться для того, щоб припинити незаконний “медичний туризм”, коли громадяни країн СНД приїжджають до Росії за кваліфікованою та безкоштовною для них меддопомогою. Найчастіше це іноземці зі складними захворюваннями, а також породіллі. Журавльов також наполягає на тому, щоб після надання будь-якої допомоги, крім екстреної, Росія виставляла б мігрантам рахунок.
P.S. Чесно кажучи, не чув щоб у Росії українців безкоштовно лікували. Може панове депутати з собою українців переплутали?
Нова європейська криза
Час, виділений на порятунок євро Центробанком валютного альянсу, було витрачено даремно, заявив Юрген Штарк, колишній головний економіст ЄЦБ, який пішов у відставку в 2011 році через конфлікт з главою регулятора Маріо Драгі. Штарк вважає, що криза євро посилиться, оскільки зона євро увійшла в нову фазу – криза управління. На думку аналітика, після парламентських виборів у Німеччині в кінці вересня Франція посилить пресинг ЄЦБ і Берліна, вимагаючи, перш за все, відмовитися від програм бюджетної економії і, по-друге, гарантувати їй допомогу. Хоча програму купівлі облігацій збиралися використовувати для підтримки Іспанії та Італії, Франція хоче скористатися цим інструментом.
P.S. Іншими словами, для євро наступають ще більш невеселі часи, якщо вірити аналітику. Втім, дивлячись на те, що відбувається в ЄС, складно не погодитися що так воно і є – тільки викуп облігацій і тримає євроекономіку на плаву.
ДАІ придумала – як повернути автоматично “листи щастя”
ДАІ розробляє систему автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху і розсилання повідомлень порушникам. Про це заявив начальник центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС Сергій Будник. Будник заявив, що в ДАІ розробляється спеціальна система, яка дозволить в автоматичному режимі зробити фіксацію порушення ПДР, складання адмінпротоколу (або відповідного документа) з подальшою розсилкою повідомлення водіям-порушникам.
P.S. Цікаво – а подібна система буде надсилати штрафи по “блатних номерах”, номерах суддів, нардепів, прокурорів, працівників самого ДАІ?
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас