У Криму армія «мертвих душ» заробила військовим чиновникам мільйон — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Криму армія «мертвих душ» заробила військовим чиновникам мільйон

Казна та Політика
1048
Севастопольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у військовій сфері за результатами перевірки відкрила кримінальне провадження щодо посадових осіб Севастопольської квартирно-експлуатаційної частини «Морський» за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 410, ч. 2 ст. 366 КК України (привласнення військового майна і складання завідомо неправдивих відомостей)
Про це повідомили в прес-службі прокуратури Кримського регіону України з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері.
Військові посадові особи квартирно-експлуатаційної частини «Морський» майже рік клали в свої кишені зарплату неіснуючих робітників. Для цього вони підробляли табелі обліку робочого часу на 24 цивільні особи установи. Тобто вносили відомості про роботу осіб, які фактично не працювали. Гроші, призначені для оплати цим працівникам, військовослужбовці привласнили, чим завдали збитків державі на суму понад 1 млн. грн.
Відомості про вчинення злочину внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Максимальне покарання, передбачене законодавством за вчинення таких дій – до 10 років позбавлення волі.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас