Будинки в збанкрутілому Детройті не хочуть купувати навіть за $ 1 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Будинки в збанкрутілому Детройті не хочуть купувати навіть за $ 1

Нерухомість
7670
Фінансове становище Детройта настільки катастрофічне, що деякі житлові будинки давно продаються там за ціною в один долар. Тим часом навіть за таку суму будівлі деколи довго не можуть знайти покупців.
Так, досить великий будинок 1915 року побудови, розташований недалеко від центру міста, був виставлений на продаж у травні 2011 року за ціною в 900 доларів. Будівля інтересу у покупців не викликала, і в лютому минулого року її вартість було вирішено знизити до 1 долара. Однак і це не допомогло – будова досі не продано, передає The Daily Mail.
При цьому таких будинків досить багато по всьому місту. Більшість з будівель виставлені на продаж банками, які вилучили їх у власників за борги, а тепер намагаються якомога швидше їх позбутися, щоб не платити податки. Варто відзначити, що податок на нерухомість в Детройті – один з найвищих у країні. Крім того, більшість таких “доларових” будинків через тривале запустіння знаходяться в жалюгідному стані і вимагають термінового ремонту.
Автомобільна столиця США стала занепадати 40 років тому, коли почала погіршуватися ситуація в американському автопромі. В даний час в Детройті проживають близько 700 тисяч осіб, тоді як ще десять років тому населення мегаполісу становило 1,8 мільйона жителів. При цьому 83% населення – афроамериканці. На тлі зниження кількості жителів Детройта стали скорочуватися податкові надходження до міської скарбниці, почалося руйнування інфраструктури, зросла злочинність.
Бюджетний дефіцит Детройта становить більше 380 мільйонів доларів, а загальний борг оцінюється в суму від 17 до 20 мільярдів доларів. У середині липня влада міста звернулися до суду з проханням визнати американську автомобільну столицю банкрутом. Якщо ця заява буде схвалена, Детройт стане найбільшим містом-банкрутом в історії США.
Детройт не перше американське місто, яке вирішило оголосити себе банкрутом. У 2012 році три міста в Каліфорнії – Стоктон, Маммот і Сан-Бернардіно – зробили те ж саме. У 2011 році Гарісбург в Пенсільванії також подавав прохання, але воно було відхилене. Однак Детройт – це куди більш значне місто.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас