Amazon візьме на роботу 7 тис. осіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon візьме на роботу 7 тис. осіб

Фондовий ринок
740
Amazon, найбільший інтернет-рітейлер, збільшує штат працівників складів у США в цілому на 5 тис. робочих місць для задоволення різко збільшеного попиту на продукцію, що продається, повідомляє Bloomberg.
Крім того, компанія візьме на роботу близько 2 тис. співробітників у відділ клієнтського обслуговування, включаючи працівників з частковою зайнятістю і сезонних робітників.
У Amazon в США діють понад 30 розподільних центрів, що займаються обробкою замовлень покупців, загальна кількість співробітників яких на даний момент складає близько 20 тис. чоловік.
Додатковий набір здійснюватиметься в 17 центрів в штатах Пенсільванія, Південна Кароліна, Вірджинія, Техас, Кентуккі, Індіана і Теннесі.
Рітейлер відкрив 20 нових складів у минулому році і планує відкрити ще 5 у поточному. Політика щодо розміщення складських приміщень ближче до кінцевих споживачів і спрямована на те, щоб підвищити швидкість доставки і знизити її вартість.
Витрати на цю програму в багато чому стали причиною несподіваного збитку компанії в минулому кварталі, оскільки Amazon намагається наростити продажі, нехай і за рахунок скорочення прибутку.
За квітень-червень компанія отримала чистий збиток у розмірі $ 7 млн, але збільшила виручку на 22% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Amazon обіцяє новим співробітникам зарплату на 30% вище, ніж у середньому в інших роздрібних мережах країни, медичні гарантії та бонуси у вигляді акцій, які можуть скласти до третини від зарплати.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас