Звільнення Тимошенко вже буде мало для підписання асоціації з Європою, - польський політолог — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Звільнення Тимошенко вже буде мало для підписання асоціації з Європою, - польський політолог

Казна та Політика
1247
Звільнення Тимошенко – це вже мало, щоб переконати Європу підписати угоду про асоціацію з Україною в листопаді 2013 р. Таку думку висловив польський політолог, доктор Анджей Шептицький з Варшавського університету.
“Тимошенко стала символом проблем у діалозі Україна-ЄС по обидві сторони кордону. Але в політиці кожен символ втрачає своє значення. Про екс-прем’єра все менше говорять, зате більшу вагу прив’язують до реформ. Не виключаю, що Тимошенко восени випустять на лікування. Однак також не виключаю, що в останній момент з’явиться інша проблема, яка відсуне підписання угоди про асоціацію”, – зазначив Шептицький.
Разом з тим він підкреслив, що Євросоюз дуже зацікавлений у підписанні цієї угоди про асоціацію з Україною. Однак Україна сама не залишила Європі шансів.
“ЄС потрапив у досить клопітку ситуацію. З одного боку, йому зараз більше ніж Україні важливо підписання угоди: Брюссель хоче наблизити до себе Київ через геополітичні інтереси і бажання прищеплювати європейські цінності в Україні. Європейські політики втомилися пояснювати своїм виборцям, чому в телевізорі показують симпатичну екс-прем’єра сусідньої держави у в’язниці. До того ж, у закордонній політиці потрібен прогрес, його нестача – це фіаско. Тому ЄС виставляє чергові дедлайни, робить поступки. Непідписання угоди буде насправді більшою поразкою для ЄС, ніж для Януковича. Останній легко зможе сказати: ми так зробили, а Європа нас просто не хоче”, – зазначив політолог.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас