Уряд України пропонує відвести 15% нижніх місць у вагонах поїздів інвалідам — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд України пропонує відвести 15% нижніх місць у вагонах поїздів інвалідам

Казна та Політика
309
Кабінет Міністрів України пропонує забезпечувати бронювання для людей з обмеженими можливостями не менше 15% проїзних документів на нижні місця. Про це йдеться в проекті Закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових прав інвалідів та дітей при користуванні залізничним транспортом в Україні № 3032 від 26 липня 2013, опублікованому на офіційному веб-порталі уряду.
“Підприємства залізничного транспорту, що здійснюють перевезення пасажирів та (або) реалізацію проїзних документів, зобов’язані забезпечувати бронювання для інвалідів та дітей-інвалідів не менше 15 відсотків проїзних документів на нижні місця для лежання у вагонах, призначених для перевезення пасажирів, всіх категорій і видів (типів )”, – йдеться в документі.
Відповідно до законопроекту, правила бронювання, терміни зняття броні і порядок продажу заброньованих проїзних документів будуть затверджуватися центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту.
Термін зняття броні не може перевищувати три дні до кінцевої дати реалізації відповідного проїзного документа.
Як наголошується в пояснювальній записці, основною метою законопроекту є поліпшення становища інвалідів та осіб, що здійснюють поїздки з дітьми у віці до шести років, під час проїзду залізничним транспортом, шляхом встановлення додаткових гарантій при придбанні проїзних документів на нижніх місцях для лежання.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас