ЗМІ: дисертацію спікера Німецького парламенту перевірять на плагіат — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: дисертацію спікера Німецького парламенту перевірять на плагіат

Світ
132
Університет Бохума перевірить на плагіат наукову роботу спікера бундестагу Норберта Ламмерта, пише Die Welt з посиланням на прес-секретаря університету. Таке рішення навчальний заклад прийняв 30 липня на прохання самого політика після того, як в інтернеті з’явилися відповідні звинувачення на його адресу.
За даними Die Welt, Ламмерт особисто зв’язався з ректором університету Ельмаром Вайлер, повідомив йому про підозри у списуванні і попросив організувати перевірку.
Сам Ламмерт заявив німецькому виданню, що писав наукову роботу «по совісті» і впевнений в її якості.
У правлячій коаліції, до якої від партії ХДС входить Ламмерт, порахували, що звинувачення – частина передвиборчої боротьби. Таку думку висловив, зокрема, представник лібералів з освітньої політики Патрік Майнхардт. Він звернув увагу на те, що анонімні звинувачення в плагіаті з’явилися в інтернеті через майже 40 років після того, як Ламмерт захистив дисертацію, і за сім тижнів до парламентських виборів.
Німецькі ЗМІ повідомили про підозри на адресу Ламмерта 30 липня з посиланням на сайт з розбором дисертації політика, створений від імені якогось Роберта Шмідта, викриття якого раніше привели до позбавлення наукового ступеня та відставки з поста міністра освіти Аннетт Шаван. За словами блогера, він виявив у роботі спікера бундестагу неточності на 42 сторінках. Крім того, Шмідт стверджує, що Ламмерт, очевидно, не читав першоджерела, які вказані у списку використаної літератури.
Норберт Ламмерт захистив дисертацію за темою «Локальні організаційні структури формування внутрішньопартійної волі (на прикладі окружного об’єднання ХДС у Рурській області)» в 1975 році.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас