Розміри економічних злочинів в інтернеті досягли $388 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Розміри економічних злочинів в інтернеті досягли $388 млрд

Кримінал
432
Втрати світової економіки від злочинів, скоєних за допомогою інтернету, досягли суми в 388 млрд доларів на рік. Про це йдеться в опублікованій на цьому тижні в Лондоні доповіді Комісії з внутрішніх справ Палати громад парламенту Великобританії.
“Тим самим кіберпростір обійшов за своїм розмахом світовий злочинний наркоринок, річний оборот якого оцінюються в 288 млрд доларів”, – підкреслюється в документі.
“Небезпека з боку інтернет-злочинності зараз більш серйозна, ніж з боку ядерної зброї”, – заявив голова Комісії депутат Кіт Ваз. За його словами, “зараз чинити злочини за допомогою інтернету легше і прибутковіше, ніж грабувати банки”.
“Світ опинився фактично беззбройним перед цим видом злочинів”, – зауважив Ваз.
У доповіді зроблено висновок про те, що “Великобританія програє в боротьбі з інтернет-злочинністю”.
“Проти Об’єднаного королівства, його громадян, банків і компаній на постійній основі діють злочинні угруповання з 25 країн. При цьому вони обрали Великобританію головним об’єктом своїх атак”, – вважає парламентська Комісія.
“Влада виявила, що проти Великобританії зараз працюють 1300 банд, що спеціалізуються на кібернетичних злочинах, – зазначає, коментуючи доповідь, радіостанція Бі-бі-сі”.
Комісія виступила з низкою рекомендацій, серед яких – створення організації з контролю за поширенням в інтернеті інструкцій для терористичної діяльності.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас