Неочікуваний поворот: прем'єр-міністр Грузії може покинути свою посаду до кінця року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Неочікуваний поворот: прем'єр-міністр Грузії може покинути свою посаду до кінця року

Світ
1506
Прем’єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі заявив, що планує залишити свою посаду до кінця року і перейти в неурядовий сектор.
В інтерв’ю виданню EUobserver, записаному в літній резиденції прем’єра на березі Чорного моря в Урекі, говориться, що Іванішвілі “піде з посади, щоб продовжити реалізацію свого плану з очищення Грузії від елітарної корупції, створити школи, лікарні і дороги, а також залучити іноземних інвесторів і туристів “.
Зазначимо, що в червні вже звучала заява від прем’єра Грузії про рішення покинути пост і піти з політики після президентських виборів, які пройдуть 27 жовтня 2013. Коментуючи своє рішення, Іванішвілі зазначив, що уряд вже не потребуватиме його після виборів.
На майбутніх президентських виборах у Грузії головними фаворитами є Георгій Маргвелашвілі від правлячої коаліції і Давид Бакрадзе, екс-спікер парламенту, кандидат від опозиційної партії президента Михайла Саакашвілі.
Нагадаємо, що 27 липня в інтерв’ю DW Іванішвілі висловив свою симпатію до одного з претендентів на президентське крісло. На його думку, грузинський народ потребує такої людині, як Маргвелашвілі.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас