Таїланд заборонив електронну валюту Bitcoin — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Таїланд заборонив електронну валюту Bitcoin

Світ
745
Майбутнє електронної валюти Bitcoin стає більш туманним. Фінансовий регулятор Таїланду заборонив її обіг на території країни. До заборони можуть приєднатися й інші країни.
Центробанк країни дійшов висновку, що обіг кріптовалюти порушує закони про контроль над переміщенням капіталу. У зв’язку з цим регулятор вирішив поставити поза законом купівлю та продаж біткоінів, а також заборонив вести торгівлю з їх використанням.
Фінансова влада багатьох країн обмежує обіг кріптовалюти: у травні Агентство внутрішньої безпеки США заборонило американцям користуватися послугами найбільшої в світі біткоін-біржі, що належить японській компанії Mt Gox.
Сенат США провів кілька слухань з питань, пов’язаних з електронною валютою. Уряд хоче приручити біткоіни, але поки не може до них підступитися: у системі немає керуючого і емісійного центру, а самі транзакції дуже складно відстежити з практичної точки зору.
MtGox, на яку припадає близько 70% угод з електронною валютою, готова співпрацювати з Міністерством фінансів США і в червні подала заяву на ліцензію, необхідну для роботи на території країни.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас