В Україні продажі квартир впали в 3 рази - дослідження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні продажі квартир впали в 3 рази - дослідження

Нерухомість
8701
Внаслідок введення обмеження на розрахунки готівкою на ринку нерухомості України сталося сильне просідання кількості угод, замість запланованого підвищеного попиту, який прогнозували деякі експерти.
Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando, дослідивши пропозиції та попит на квартири і будинки в Україні.
Як показали результати дослідження, в період з травня по липень кількість угод на ринку нерухомості скоротилася в рази. Продажі квартир впали втричі, а будинків – у чотири рази. Відзначається, що крім сезонного фактору, коли влітку число продажів традиційно падає, на зменшення числа угод вплинуло також прагнення продавців заробити на ажіотажі, який, на думку деяких експертів, повинен був виникнути через введення обмежень розрахунків готівкою з 1 вересня 2013 року.
Вартість нерухомості в порівнянні з цінами, які зафіксували в травні, зросла на 5-10%. При цьому, враховуючи, що ніяких економічних передумов для зростання цін не було, то можна сказати, що подорожчання обумовлене лише бажанням “зірвати куш” під час підвищеного попиту, якого так і не відбулося.
За інформацією аналітиків, нині середня вартість квартири в Україні становить $ 40,3 тис. за однокімнатну, $ 62,5 тис. за “двушку” і $ 101 тис. за трикімнатну. Разом з тим у травні ціни були на рівні $ 37,1 тис. за однокімнатну, $ 58,8 тис. за двокімнатну і $ 90,6 тис. за трикімнатну. Більше того, високі ціни на квартири спостерігаються тільки у великих містах.
За матеріалами:
gazeta.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас