Табачник: Хабарі при вступі до ВНЗ тепер неможливі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Табачник: Хабарі при вступі до ВНЗ тепер неможливі

Казна та Політика
2574
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник запевнив, що ніяких “щілин” для хабарництва при вступі до вищих навчальних закладів не залишилося. Про це він сказав на брифінгу.
На уточнююче запитання, як можуть ректори університетів брати гроші за вступ до вузу, чи залишилися якісь “лазівки”, якими ректор може маніпулювати, він відповів, що ніяких “щілин” не залишилося.
“Більше того, цього року наказ про зарахування в кожен вуз буде формувати єдина державна електронна база освіти, всі вони розміщуватимуться там”, – сказав він.
Табачник додав, що не знає, як могло статися непорозуміння з ректором Податкової академії Петром Мельником.
“Я не знаю, як відбувається слідство, тому що університет підпорядкований Міністерству доходів і зборів. У нас такий останній прикрий випадок був влітку 2010 року, коли я отримав офіційний лист від прокурора Запорізької області і в цей же день звільнив ректора, який був затриманий за отримання грошової винагороди”, – додав він.
Нагадаємо, 27 липня стало відомо, що ректор Національного університету Державної податкової служби України Петро Мельник затриманий за хабар – він вимагав та отримав від двох українців хабара в розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їх родичів у вуз, в якому він працює.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас