У Києві на Поштовій площі побудують підземний супермаркет і новий McDonald's — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві на Поштовій площі побудують підземний супермаркет і новий McDonald's

Казна та Політика
706
Першу чергу тунелю на Поштовій площі відкриють у середині серпня. Під землею буде супермаркет, а “Макдональдс” знесуть і побудують заново.
Спочатку відкриють чотири смуги руху, по яких транспорт поїде направо у бік моста Метро. А другу частину тунелю (у зворотному напрямку) нині тільки починають будувати. Будівельники кажуть, що могли б зробити і раніше, але затримка з фінансуванням.
У КМДА запевняють, що до осені, до жовтня, добудують Поштову площу повністю і пустять по ній транспорт. Правда, ніякої парковки тут не буде – замість неї з’являться підземний супермаркет і, можливо, невеликий ресторан.
У Києві на Поштовій площі побудують підземний супермаркет і новий McDonald's
Днями на Поштовій закрився “Макдональдс”, все обладнання звідси вивезли – залишилася тільки коробка. Найближчим часом її знесуть і побудують заново – коричневого кольору, повністю зі скла, з інтер’єром, який буде гармоніювати з оновленою площею. Але “Мак-драйву” тут вже не буде – немає під’їзду.
У Києві на Поштовій площі побудують підземний супермаркет і новий McDonald's
А ось доля Річкового вокзалу поки не вирішена. Інвестор хотів перебудувати цю будівлю і відкрити в ній ресторани і кінотеатри. Причому на даху під шпилем обіцяли навіть окрему скляну кімнату (для закоханих), куди піднімав би ліфт. Але поки проект законсервований, і коли почнеться реконструкція, інвестор сказати не може.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас