Apple визнали найпопулярнішим брендом на ринку електроніки США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple визнали найпопулярнішим брендом на ринку електроніки США

Світ
275
Apple названа найпопулярнішим брендом на ринку електроніки США за версією американської дослідницької компанії Harris Interactive.
Купертінський IT-гігант отримав перемогу над Hewlett-Packard, Amazon, Samsung і HTC відразу в декількох номінаціях – бренд року в сфері комп’ютерів, смартфонів і планшетів.
Apple утримує лідерство в даному рейтингу другий рік поспіль.
Проводила опитування Harris Interactive, що займається соціологічними і маркетинговими дослідженнями, а також вивченням громадської думки.
В опитуванні взяли участь близько 38 тис. жителів Сполучених Штатів.
Старший віце-президент Harris Interactive Менні Флорес зазначив, що американці як і раніше дуже люблять Apple і віддають їй перевагу в рейтингах високотехнологічних брендів.
На комп’ютерному ринку Apple випередила компанії HP, Dell і Sony. На ринку планшетів “яблучна” компанія обігнала Amazon, Google, Samsung і Microsoft.
У сегменті смартфонів Apple теж не було рівних. Американці частіше віддавали перевагу iPhone, ніж пристроям від компаній HTC, Samsung і LG.
Зазначимо, що в самій компанії, вважають, що сегмент дорогих смартфонів ще не досяг свого піку. За словами глави компанії Тіма Кука, навіть на розвинених ринках продукція Apple продовжує користуватися зростаючим попитом. У минулому кварталі продажі iPhone зросли на 50% у США, на 60% в Японії і на 50% у Великобританії.
Він також зазначив, що попит на iPhone 4/4S і iPhone 5 виріс і в країнах, що розвиваються. В Індії, наприклад, попит збільшився на 400%, у Польщі та Туреччини – на 60%, у Філіппінах – на 140%.
Apple – американська корпорація, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп’ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Частину своєї продукції компанія продає через власну мережу магазинів, які розташовані в США, Канаді, Великобританії, Японії та інших країнах. Штат співробітників Apple становить близько 60,4 тис. осіб. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м.Купертіно (штат Каліфорнія, США).
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас