Чим запам'ятався понеділок: скандал з Roshen, Австралія стала ближче, послуги нотаріусів подешевшають — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався понеділок: скандал з Roshen, Австралія стала ближче, послуги нотаріусів подешевшають

1872
РФ закрила двері Порошенко
Глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко повідомив про те, що санітарна служба країни заборонила ввозити з України вельми популярні у нас цукерки і шоколад компанії Roshen. За його словами, це пов’язано з виявленими порушеннями. “Дано вказівки митним органам про заборону ввезення на територію нашої країни кондитерських виробів компанії Roshen, – сказав Онищенко. Росспоживнагляд провів експертизу продукції чотирьох фабрик Roshen – київської, вінницької, маріупольської і кременчуцької. У підсумку фахівці зробили висновок, що ця продукція “не відповідає заявленим параметрам”.
P.S. Що б не заявляла українська влада, і сама українська компанія – факт залишається фактом. А Онищенко ніколи не кидав слів на вітер щодо будь-якої заборони. У наявності – новий тиск на Україну і український великий бізнес з боку Кремля.
Австралія стала ближче
Австралія ввела для громадян України спрощений порядок оформлення віз за допомогою електронного оформлення документів з 22 липня – з метою туризму, відвідання родичів або друзів і бізнесу (без права на роботу) із запланованим терміном перебування до трьох місяців. При цьому для оформлення відповідної візи заявники повинні заповнити анкету, яка розміщена на веб-сайті департаменту імміграції та громадянства уряду Австралії.
P.S. Такі нововведення тільки радують – спасибі за це Австралії. Тому що їздити за візами до Москви однозначно було менш зручно.
Кабмін врегулює ціни на послуги нотаріусів
Український Кабмін схвалив законопроект Про внесення змін до Закону України Про нотаріат, який має визначити чіткий перелік і розміри плати за нотаріальні послуги правового та технічного характеру. Як повідомили в Держкомпідприємництва України, нині за законодавством список послуг технічного характеру, додаткових послуг, які не пов’язані з нотаріальними діями, а також суму плати за їх надання визначають головні управління юстиції в регіонах. Через це в різних частинах країни встановлені різні тарифи на однакові послуги нотаріусів.
P.S. Якщо подібний намір стане реальною нормою закону, Держкомпідприємництву можна буде сказати велике спасибі. Тому що ціни на деякі послуги наших нотаріусів часто викликають не просто подив, а дикий жах…
Погане м’ясо і сало
В Україні протягом нетривалого періоду зафіксовано багато випадків потрапляння неякісної продукції тваринного походження. Про це повідомили у прес-службі Держветфітослужби з посиланням на керівника відомства Володимира Горжеєва. За його словами, в основному претензії є до тієї продукції, яка не пройшла щеплення і ветеринарні дослідження.
P.S. Як і раніше майже всі претензії чиновників зводяться до критики м’яса, яке продають звичайні селяни на невеликих ринках. Невже вони комусь так сильно заважають?
Надходження від сплати єдиного податку за півроку зросли в 1,6 рази
Платники податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за перше півріччя 2013 сплатили до бюджету 3,1 млрд грн. У порівнянні з минулим роком надходження зросли в 1,6 рази, передає прес-служба Міндоходов. За січень-червень минулого року єдинники направили до бюджету 1,9 млрд грн. За статистикою Міндоходів, на сьогодні на спрощеній системі оподаткування працюють майже 1,4 млн платників податків. У порівнянні з відповідним періодом минулого року їх кількість зросла на 100 тис. осіб.
P.S. Дивлячись на цю статистику все більше здається, що Україна – країна підприємців. Але чи добре це?
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас