Shell незадоволена якістю українських труб - вона їх не використовуватиме — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Shell незадоволена якістю українських труб - вона їх не використовуватиме

Енергетика
1399
Компанія Shell не використовуватиме українські труби, так як незадоволена їх якістю.
“Ми готові використовувати українські товари за умови, що їх ціна і якість будуть відповідати іноземним аналогам. На даному етапі таких труб в Україні немає”, – заявляє прес-служби компанії.
“На даному етапі труби імпортуються, зокрема, з Японії, і паралельно ми працюємо з українськими виробниками, щоб підняти їхні стандарти до того рівня, який нам потрібен. Коли це станеться, ми з задоволенням перейдемо на українські труби”, – йдеться в повідомленні .
“Наш договір (з розробки Юзівської ділянки на сході України, – ред.) укладено на 50 років. За ці 50 років, сподіваємося, з’являться українські виробники, які задовольнять наші потреби в цій продукції”, – зазначають у компанії.
При цьому в прес-службі підтвердили, що тимчасове припинення квотування імпорту труб в Україну з 1 серпня пов’язане з необхідністю компанії Shell імпортувати труби з інших країн.
Нагадаємо, останнім часом українським виробникам труб приходять тільки погані новини. Зокрема, в липні стало відомо, що Росія відмовила Україні у квоті на безмитну поставку труб, а США почали антидемпінгове розслідування відносно українських виробників.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас