Бланки та документи друкуватиме виключно НБУ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Бланки та документи друкуватиме виключно НБУ

Казна та Політика
1096
Виробництво бланків та документів здійснюватиметься тільки державними підприємствами, що входять до сфери управління Національного банку України. Про це йдеться в Законі України № 399-VII від 4 липня 2013, опублікованому в “Голосі країни”.
“Частину восьму статті 164 Господарського кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № № 18-22, ст. 144) після слів “на державних підприємствах” доповнити словами “які входять до сфери управління Національного банку України”, – йдеться в Законі.
Згідно з документом, НБУ одержує право на виготовлення бланків для оформлення результатів надання адмінпослуг, документів, що засвідчують особу і громадянство України, акцизних марок та бланків цінних паперів, а також інших документів, які передбачають використання спеціальних елементів захисту.
Придбані юридичними особами бланки, без терміну дії.
Крім того, Законом встановлюється, що закупівля бланків здійснюватиметься виключно в установах, що входять до сфери управління НБУ.
За словами голови НБУ Ігоря Соркіна, метою прийняття закону є забезпечення контролю держави за виготовленням, ціноутворенням та обігом документів суворої звітності, що значно зменшить їх вартість і збільшить доходи до державного бюджету.
Нагадаємо, що раніше найбільша частка виготовлених бланків припадала на приватні підприємства і склала майже один мільйон закордонних паспортів, а також водійських посвідчень, свідоцтв, сертифікатів, ліцензій.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас