Аерофлот запустить власний лоукост в наступному році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Аерофлот запустить власний лоукост в наступному році

Фондовий ринок
378
Правління російського авіаційного гіганта – ВАТ Аерофлот-російські авіалінії схвалив ідею створення лоукосту, який стане 100% “дочкою” корпорації, зазначається в повідомленні перевізника.
Таке рішення схвалила рада директорів компанії на засіданні в четвер “виходячи з затребуваності такої моделі перевезень в Росії”. За прогнозами авіаперевізника, економічність бізнес-моделі, в тому числі відмова від набору сервісів, зробить можливою знижку в розмірі 20-40% порівняно з традиційними перевізниками.
При “сприятливих умовах” бюджетна “дочка” авіакомпанії зможе почати роботу вже наступного року. При цьому перші два роки вона буде інвестувати в найбільш дохідні маршрути в європейській частині Росії, поступово збільшуючи зону діяльності як у регіонах РФ, так і за кордоном, у тому числі в державах СНД.
Нагадаємо, під час зустрічі з президентом Володимиром Путіним у жовтні минулого року Савельєв запропонував створити аеропорти для перевізника. “Навколо Москви є ряд аеропортів, які можуть базувати лоукостерів, тому що повинні бути дуже дешеві аеропортові збори”, – зазначив глава Аерофлоту.
Раніше повідомлялося, що в 2012 році Аерофлот знизив чистий прибуток на 66% до $ 166 млн.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас