Fitch: інвестиції йдуть з Китаю — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Fitch: інвестиції йдуть з Китаю

Світ
333
Активи під управлінням китайських відкритих фондів грошового ринку скоротилися майже на 40% за II квартал, повідомляє агентство Fitch.
У період з квітня по червень ці фонди зіткнулися з серйозним відтоком коштів з боку роздрібних та інституційних інвесторів. Причому Fitch відзначає, що цей відтік став по своїй суті безпрецедентним за досить коротку історію цього ринку.
Активи під управлінням фондів грошового ринку Китаю за квартал знизилися до 304 млрд юанів. Інституційні клієнти забрали майже 50%, скоротивши свої портфелі до 136 млрд юанів. У повідомленні агенції також наголошується, що відтік спостерігався в порядку 70% фондів.
Fitch висловлює надію, що керуючі фонди вживуть необхідних дій щодо коригування своїх стратегій і диверсифікують вкладення, щоб знизити ризики.
Нагадаємо, що на початку літа на міжбанківському ринку Китаю спалахнула криза ліквідності, в окремі дні ставки злітали до історичних максимумів. В останні тижні ситуація більш-менш стабілізувалася, що найближчим часом має допомогти заповнити втрати, хоча в Fitch вважають, що відновити довіру інвесторів буде непросто.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас