Половина українців не може піти у відпустку без проблем - опитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Половина українців не може піти у відпустку без проблем - опитування

Особисті фінанси
414
Половина опитаних українців зазначає, що не може без проблем піти в законну відпустку, про що свідчать результати дослідження, проведеного міжнародним кадровим порталом hh.ua.
Згідно з опитуванням, проведеним серед зареєстрованих користувачів сайту, 39% українців стикаються з проблемами, коли хочуть піти у відпустку, 11% сказали, що їхня робота взагалі не передбачає відпустки. Водночас половина опитаних повідомила, що роботодавці дають їм відпустку без проблем.
39% респондентів повідомили, що їх не відпускають на тривалий час: вони можуть взяти відпустку, як правило, тільки на кілька днів. 38% відзначили, що їх не відпускають тоді, коли їм би хотілося, 13% не надають можливість вибирати час (дату) відпустки, а 10% відпустку не оплачують.
44% працюючих українців беруть відпустку двічі на рік, 32% – раз на рік, 16% – більше двох разів на рік, 8% – раз на кілька років.
За даними дослідження, зазвичай українці відпочивають недовго: середня відпустка становить два тижні. При цьому третина респондентів зазначила, що змушена задовольнятися відпочинком від трьох до семи днів і лише кожен 10-й має можливість взяти відпустку на всі гарантовані законом дні.
Найбільш популярна пора для відпочинку серед українців – літо, на другому місці – осінь, яку вибирають трохи більше, ніж зиму і весну.
П’ята частина опитаних згодна відпочивати в будь-який час року, 10% зазначають, що не можуть вибрати час для відпустки і залежать в цьому питанні від роботодавців.
Практично половина працюючих українців воліє відпочивати або за кордоном (49%), або подорожувати по країні (47%). 20% залишаються вдома і використовують відпустку для вирішення накопичених проблем, 16% проводять час за містом на дачі.
Дані отримані в результаті опитування серед зареєстрованих користувачів сайту hh.ua в квітні 2013 року. В опитуванні брали участь 1648 респондентів, серед яких 41% чоловіки і 59% – жінки.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас