В Україні розпочато будівництво 9 мікрорайонів за програмою "доступне житло" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні розпочато будівництво 9 мікрорайонів за програмою "доступне житло"

Нерухомість
1075
У рамках державних програм доступного житла в Україні розпочато будівництво 9 житлових мікрорайонів, повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з посиланням на главу відомства Геннадія Темника.
«Президент України тримає на контролі питання забезпечення наших громадян доступним житлом. Для багатьох українців житлове питання залишається болючим. Тому держава максимально сприяє у реалізації прав громадян на власне житло», – цитує прес-служба главу Мінрегіону.
У цілому, за словами міністра, в Україні підготовлені 43 земельні ділянки для будівництва 194 житлових будинків площею 1,24 млн кв. м. Це дозволить забезпечити доступним житлом близько 22 тис. сімей.
Темник також повідомив, що з початку 2013 року, близько 30 тис. українців виявили бажання взяти участь у державних житлових програмах.
Як повідомлялося, в Україні за держпрограмами доступного житла з 2010 року, за даними віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, квартири отримали 7 тис. сімей.
На початку червня прем’єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook повідомив, що уряд і Національний банк України працюють над тим, щоб зменшити ставки за кредитами, зокрема іпотечним, для того, щоб кредити на житло в Україні стали доступнішими.
Програма активізації економіки на 2013-2014 роки передбачає залучення під державні гарантії 5,4 млрд грн на реалізацію наступних програм: будівництво доступного житла (30/70), молодіжне кредитування, «Власний дім», здешевлення вартості пільгових іпотечних кредитів, забезпечення житлом інвалідів війни та пільгових категорій населення, оренда з правом викупу.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас