Восени на валютному ринку серйозних хвилювань не передбачається, - експерт


Восени на валютному ринку серйозних хвилювань не передбачається, - експерт

Стабільна ситуація на валютному ринку дає підстави сподіватися на те, що цієї осені ми не побачимо турбулентності на валютному ринку. Таку думку висловив начальник відділу аналізу і досліджень «Райффайзен» банку Аваль» Дмитро Сологуб.

«Гривня дещо зміцнилася за останні дні. Міжбанківські котирування по парі USD/UAH знизилися з позначки 8,153-8,158 тижнем раніше до поточних рівнів 8,131-8,137. Напевно, свою роль зіграло загальне затишшя в період літніх відпусток, що знижує попит на валюту», – сказав фахівець.

За його словами, останнім часом також спостерігається деяке збільшення пропозиції валюти, що може бути пов’язане з початком сезону експорту зернових нового врожаю (цього року збір врожаю почався досить рано). «Таким чином, стабільна ситуація на ринку дає підстави сподіватися на те, що цієї осені ми не побачимо такої турбулентності на валютному ринку, яка мала місце минулого року. Хоча, сезонного зростання попиту на валюту (як у готівковому, так і безготівковому сегменті ринку) уникнути навряд чи вдасться», – додав Сологуб.

Нагадаємо, у квітні пропозиція іноземної валюти на готівковому ринку України вперше перевищила попит на неї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua