Восени на валютному ринку серйозних хвилювань не передбачається, - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Восени на валютному ринку серйозних хвилювань не передбачається, - експерт

Валюта
1912
Стабільна ситуація на валютному ринку дає підстави сподіватися на те, що цієї осені ми не побачимо турбулентності на валютному ринку. Таку думку висловив начальник відділу аналізу і досліджень «Райффайзен» банку Аваль» Дмитро Сологуб.
«Гривня дещо зміцнилася за останні дні. Міжбанківські котирування по парі USD/UAH знизилися з позначки 8,153-8,158 тижнем раніше до поточних рівнів 8,131-8,137. Напевно, свою роль зіграло загальне затишшя в період літніх відпусток, що знижує попит на валюту», – сказав фахівець.
За його словами, останнім часом також спостерігається деяке збільшення пропозиції валюти, що може бути пов’язане з початком сезону експорту зернових нового врожаю (цього року збір врожаю почався досить рано). «Таким чином, стабільна ситуація на ринку дає підстави сподіватися на те, що цієї осені ми не побачимо такої турбулентності на валютному ринку, яка мала місце минулого року. Хоча, сезонного зростання попиту на валюту (як у готівковому, так і безготівковому сегменті ринку) уникнути навряд чи вдасться», – додав Сологуб.
Нагадаємо, у квітні пропозиція іноземної валюти на готівковому ринку України вперше перевищила попит на неї.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас