703
Антимонопольний комітет оштрафував "Одеську залізницю" на 50 млн за постільну білизну
— Казна та Політика
Антимонопольний комітет України оштрафував ДП “Одеська залізниця” на 50 млн грн за монополію на надання постільної білизни пасажирам. Про це йдеться у рішенні АМКУ.
“Оштрафовано ДП “Одеська залізниця” на 50 млн грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на загальнодержавному ринку послуг з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни (постільних речей) у вагонах поїздів”, – йдеться в рішенні.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
