0 800 307 555
0 800 307 555

Антимонопольний комітет оштрафував "Одеську залізницю" на 50 млн за постільну білизну

Казна та Політика
703
Антимонопольний комітет України оштрафував ДП “Одеська залізниця” на 50 млн грн за монополію на надання постільної білизни пасажирам. Про це йдеться у рішенні АМКУ.
“Оштрафовано ДП “Одеська залізниця” на 50 млн грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на загальнодержавному ринку послуг з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни (постільних речей) у вагонах поїздів”, – йдеться в рішенні.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас