Українці відмовляються від поїздів на Крим на користь авіаперельотів, - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці відмовляються від поїздів на Крим на користь авіаперельотів, - експерт

Особисті фінанси
1631
Станом на 24 липня, в Криму відпочило 3 млн 100 осіб, що на 2,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба Курортно-інформаційного центру з посиланням на Міністерство курортів і туризму АРК.
На сьогоднішній день 10% від загальної кількості тих, що відпочили – туристи, які прибули авіатранспортом. «Авіапотік становить 308 тис. осіб, що на 11,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Збільшення залізничного пасажиропотоку склало 3,3%», – повідомили у відомстві.
За словами першого заступника міністра курортів і туризму АРК Миколи Маринова, щороку кількість відпочиваючих, які приїжджають до Криму, збільшується. Так, минулого року на травневі свята в регіон приїхало на 16,5% більше туристів і на 13,1% більше у вересні-жовтні, в порівнянні з 2011 роком. При цьому в період високого сезону турпотік зріс незначно.
Він також повідомив, що збільшення числа відпочиваючих, які прибули до Криму авіатранспортом, щороку зростає. «Авіапотік зростає як мінімум на 15% щорічно і становить значні цифри. Аеропорт «Сімферополь» вважається другим за пасажиропотоком в Україні, після аеропорту «Бориспіль», – пояснив Н.Маринов.
При цьому, за його словами, скорочується частка перевезень пасажирів залізничним транспортом.
«Якщо три роки тому було 70%, то зараз – 66%. Тобто все говорить про те, що поїздки до Криму стають більш зручними, і більш доступним стає авіапереліт», – підсумував Н.Маринов.
За матеріалами:
Компаньйон
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас