ЗМІ дізналися про вимогу влади США розкрити паролі інтернет-користувачів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ дізналися про вимогу влади США розкрити паролі інтернет-користувачів

Особисті фінанси
883
Американська влада зажадала від найбільших інтернет-компаній розкрити паролі своїх користувачів. Про це повідомляє CNET з посиланням на анонімні джерела в галузі.
Один з них підкреслив, що інтернет-компанії «вкрай ретельно» вивчають запити влади, в яких міститься вимога передати паролі користувачів, які зберігаються у них. Ще одне джерело видання зазначило, що, крім самих паролів, американський уряд зажадав від компаній розкрити алгоритми шифрування і спеціальний модифікатор, використовуваний для посилення криптостійкості даних (так звана сіль). Також CNET дізнався про запити на розкриття відповідей на секретні питання, за допомогою яких користувачі можуть відновлювати доступ до своїх акаунтів.
Представники Google, Microsoft і Yahoo! відмовилися коментувати, чи отримували їх компанії подібні запити. При цьому всі вони підкреслили, що не передавали і не передаватимуть паролі користувачів владі.
CNET відзначає, що поки неясно, коли саме інтернет-компаніям почали надходити запити, що стосуються паролів і алгоритмів шифрування. Крім того, невідомо, чи запитувала влада інформацію по окремим користувачам, або вимагали надати повні копії баз даних.
Інформація про запити американської влади з’явилася на тлі скандалу зі стеженням Агентства національної безпеки США за інтернет-користувачами світу. Колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден розповів ЗМІ, що розвідники отримували доступ до даних користувачів найбільших інтернет-компаній, включаючи Google, Microsoft і Yahoo!. Пізніше з’ясувалося, що діяльність АНБ в цій сфері була регламентована федеральним законом про контроль над діяльністю іноземних спецслужб (FISA).
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас