З початку року в Україні виконали будівельні роботи на 23 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

З початку року в Україні виконали будівельні роботи на 23 млрд грн

Казна та Політика
321
Обсяг виконаних будівельних робіт підприємствами України в січні-червні 2013 року склав 23 млрд грн. Про це міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник повідомив по завершенні в Донецьку засідання колегії Мінрегіону, на якому підбили підсумки діяльності будівельної галузі за перше півріччя 2013 року, повідомляє прес-служба Міністерства.
За словами міністра, за цей же період прийнято в експлуатацію 4,5 млн. кв. метрів житла, що на 6,6% більше в порівнянні з торішнім показником.
“Очевидно, що будівельна галузь поступово долає наслідки світової фінансової кризи. Поки рано ставити оцінки. Але ті позитивні зрушення, які спостерігаються, дають нам впевненість у тому, що рухаємося в правильному напрямку: спростили дозвільно-погоджувальні процедури у будівництві, запустили можливі на цей час механізми будівництва та придбання доступного житла, які адаптують нормативну базу до норм Європейського Союзу, вживаємо заходів для розвитку внутрішнього ринку будівельних матеріалів”, – сказав міністр.
Нагадаємо, що діяльність будівельної галузі характеризується багатьма показниками, основні з яких капітальні інвестиції, обсяг виконаних будівельних робіт, прийняття в експлуатацію житла. До інших показників, за якими відзначається позитивна динаміка, належать: кількість будівельних підприємств, чисельність найманих працівників будівельних підприємств, заробітна плата одного штатного працівника у будівництві, заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємств у будівництві і т.д.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас