Зарубіжні інвестори в I кварталі цього року вклали в економіку України понад $ 1,5 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зарубіжні інвестори в I кварталі цього року вклали в економіку України понад $ 1,5 млрд

Казна та Політика
424
В економіку України в I кварталі 2013 року іноземними інвесторами вкладено понад 1,5 млрд доларів США іноземних інвестицій. Про це йшлося на першому установчому засіданні Діалогу Україна-ЄС з питань бізнес-клімату, повідомляє з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.
Українську делегацію очолив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, а європейську – заступник гендиректора Генерального Директорату Європейської Комісії “Торгівля” Пітер Балаш.
У ході засідання обговорювалися питання поліпшення інвестиційного клімату в Україні та розвитку підприємницької діяльності, зокрема, оподаткування, митна сфера, гармонізація стандартів. Особливу увагу приділено актуальним питанням, з якими стикаються українські та європейські компанії в ході двостороннього торговельно-економічного співробітництва.
“Ми хочемо відзначити, що прогрес у вирішенні проблемних питань, які порушують наші іноземні партнери, очевидний. Ми на постійній основі ведемо діалог, зокрема, з представниками Європейської бізнес асоціації, Американської торгової палати. Переконаний, що наш діалог – це реальна можливість шляхом обговорення, оцінок і пропозицій вивести торгово-економічні відносини України та ЄС на більш високий рівень, зробити ринок України більш відкритим для іноземних інвесторів, сприяти розвитку бізнесу та зростанню економіки”, – сказав міністр Ігор Прасолов.
Він зазначив, що зустріч сприятиме підвищенню двостороннього товарообігу та ефективному вирішенню питань у сфері торгівлі та інвестицій, дуже важливими факторами для досягнення цієї мети є своєчасний обмін інформацією між органами державної влади та тісна співпрацю з представниками бізнесу.
У свою чергу Пітер Балаш відзначив, що вони готові до конструктивного обговорення питань, адже це не тільки дасть позитивні результати від нинішньої зустрічі, але й взагалі стане імпульсом для подальшого поглиблення партнерства між Україною та ЄС
“Так, існує багато проблемних питань, але деякі з них можна вже зараз задовільно вирішувати, враховуючи нещодавно прийняті в Україні законодавчі акти. Ми вважаємо, що більша частина цих проблем може бути успішно вирішена через активне впровадження цих змін у законодавстві. Саме це допоможе поліпшити показники української економіки”, – сказав Пітер Балаш.
Сторони висловили впевненість, що встановлення неформального діалогу має стати вагомим сигналом діловим колам України та ЄС щодо нових можливостей для зростання бізнес-активності.
Нагадаємо, цей діалог з питань бізнес-клімату став можливим завдяки Адміністративній домовленості про взаєморозуміння між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Генеральним директоратом Європейської Комісії “Торгівля”, який був укладений 25 лютого 2013 в Брюсселі під час саміту Україна – Європейський Союз.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас