Керівник Apple не вірить у перенасиченість ринку дорогими смартфонами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Керівник Apple не вірить у перенасиченість ринку дорогими смартфонами

Технології&Авто
495
Глава Apple Тім Кук заявив, що не поділяє стурбованість аналітиків щодо перенасиченості ринку дорогими смартфонами.
За словами топ-менеджера, цей сегмент ще не досяг свого піку, і на підтвердження своїх слів він наводить останні дані щодо продажу iPhone. Так, навіть на розвинених ринках продукція Apple продовжує користуватися зростаючим попитом. У минулому кварталі продажі iPhone зросли на 50% у США, на 60% в Японії і на 50% у Великобританії.
Крім того, Кук відзначив, що попит на iPhone 4/4S і iPhone 5 зріс і в країнах, що розвиваються. В Індії, наприклад, попит збільшився на 400%, у Польщі та Туреччині – на 60%, на Філіппінах – на 140%.
Варто уточнити, що за минулий період Apple продала 31,2 млн iPhone – рекордна кількість для червневого кварталу в порівнянні з квартальним показником у розмірі 26 млн одиниць в минулому році. Продажі iPad склали 14,6 млн штук порівняно з 17 млн таких девайсів в аналогічному кварталі минулого року. Продажі комп’ютерів Mac склали 3,8 млн пристроїв; у відповідному кварталі минулого року це число становило 4 млн одиниць.
Нагадаємо, що Apple планує нарощувати обсяги продажів за рахунок нових послуг і продуктів, причому явно не в бюджетному сегменті.
Розвиток роздрібної мережі має зіграти позитивну роль у цьому процесі. На ринку планшетів і смартфонів компанія займає понад 60%, і потенціал для зростання ще є, вважає Кук.
Як повідомлялося, незважаючи на те, що в мережі вже давно гуляють чутки про появу більш дешевої моделі iPhone, Apple офіційно не підтверджує цю інформацію. Тім Кук продовжує наполягати на тому, що місце бюджетного пристрою компанії зараз займають попередні версії iPhone 4 і iPhone 4S. Він також зазначає, що підтримка нової версії iOS здатна дати цим моделям “друге дихання”.
Як повідомлялося, за квітень-червень поточного року середня вартість смартфонів iPhone, які виробляє компанія Apple, впала з $613 до $581, досягнувши мінімального показника за останні 4,5 роки.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас