Плюс 1: у Кабміні захотіли створити ще один всеукраїнський перевіряючий орган — Finance.ua

Плюс 1: у Кабміні захотіли створити ще один всеукраїнський перевіряючий орган

Казна та Політика
1430
Кабінет міністрів України має намір створити Державну метрологічну інспекцію, яка перевірятиме торгові мережі, АЗС, медичні установи та лабораторії на точність проведених ними вимірювань.
Як повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), уряд схвалив відповідний законопроект “Про метрологію та метрологічну діяльність” на засіданні 24 липня.
“Інспектори з метрологічного нагляду будуть здійснювати покладені на них функції у всіх регіонах України”, – йдеться в повідомленні міністерства.
МЕРТ, яке є розробником законопроекту, розраховує, що він буде прийнятий парламентом, підписаний президентом і вступить в дію з 2015 року.
Як повідомлялося, за підрахунками Федерації роботодавців України, на сьогодні в країні перевіряти діяльність бізнесу можуть 75 держорганів, 30 з них можуть зупиняти роботу підприємств.
Згідно з оцінками Міжнародної фінансової корпорації (IFC), в 2010 році 74% українських підприємств відвідали інспекції контролюючих органів, а прямі витрати підприємств на проходження перевірок перевищили 3,2 млрд грн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас