Японці будуть брати гроші за сходження на гору Фудзі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Японці будуть брати гроші за сходження на гору Фудзі

Світ
200
У Японії сьогодні почали стягувати плату за сходження на священну для жителів країни гору Фудзі, яка у червні була включена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Тим, хто піднімається на вершину вулкана пропонується добровільно складати в ящики з прорізами асигнації по 1000 ієн (приблизно 10 доларів). Особам, які заплатили, вручають пам’ятні значки. Їх кольори відрізняються залежно від траси сходження: їх налічується чотири. Поки плата буде стягуватися тільки до 3 серпня.
Щорічно на найвищу вершину Японії (3776 метрів) піднімаються до 400 тисяч осіб. У цьому році очікується особливо великий наплив людей, оскільки популярність Фудзі помітно зросла після включення в список ЮНЕСКО.
Зокрема, в ці дні до вершини рухається майже безперервний потік туристів, хоча сходження для багатьох стає нелегким випробуванням. Воно проходить по крутих, покритих вулканічним шлаком стежках і займає навіть у досвідченої людини не менше шести годин.
Велика кількість туристів ставить перед владою гостру проблему захисту екології знаменитого вулкана. Незважаючи на акуратність людей, що зважилися на сходження, на схилах скупчується все більше сміття. На його прибирання і передбачається в першу чергу витратити гроші, зібрані в якості оплати.
Фудзі – сплячий, але не згаслий вулкан. Його виверження востаннє відбулося в 1708 році. Тоді за кілька днів вулканічний попіл густо покрив вулиці японської столиці Едо (нині Токіо), яка знаходиться в 90 кілометрах на північний схід від найвищої вершини Японії.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас