Депутат Єремєєв вирішив списати 700 млн грн боргів "CDMA-Україна" - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Депутат Єремєєв вирішив списати 700 млн грн боргів "CDMA-Україна" - ЗМІ

Особисті фінанси
2620
Компанія “Дельта Вест Ойл Груп”, підконтрольна нардепу Ігорю Єремєєву, просить суд оголосити банкрутом мобільного оператора ІМК (працює під брендом “CDMA-Україна”), що належить йому ж.
Компанія винна кредиторам понад 700 млн грн, однак підприємець може залишити їх ні з чим.
ІМК заборгувала таким великим компаніям, як китайські ZTE і Huawei (21,8 млн і 100 млн грн відповідно). Є у нього борги перед Брокбізнесбанком (108 млн грн) і деякими іншими банками.
Але при цьому до суду надійшов цілий ряд заяв від фірм, пов’язаних з групою “Континіум” Єремєєва, серед яких “Нафто-Ойл-Торг”, “Вест Ойл Груп”, “Торговий дім “Західна молочна група”, “Кіойл”, “Справа Наша”, “Маршу-Трейд-Ойл”, “Континіум-Траст-Компані”.
Заяви від пов’язаних компаній дозволяють Єремєєву отримати більшість у комітеті кредиторів, який відповідає за розподіл боргів в тому числі. “Таким чином, справжні кредитори можуть і зовсім нічого не отримати”, – відзначає керуючий партнер юрфірми “Юскутум” Артем Афян.
В рахунок сплати боргів може списуватися майно боржника. Однак зараз “ІТК” практично нічого не коштує. Ще торік номерний ресурс, радіочастоти та абоненти за комісійним договором перейшли компанії “Інтертелеком”, яку контролюють придністровські бізнесмени з групи “Шериф”.
Нагадаємо, що за такою ж схемою Єремєєв банкрутить “ТД Західна молочна група”, інший свій актив, на якому висить 500 млн грн боргів.
За матеріалами:
Капітал
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас